اخذ نمایندگی

برای دانلود قرارداد نمایندگی اینجا کلیک کنید.

قرار داد

قرار داد اعطای نمایندگی شرکت پارس پوشش صفه (نانو پارس) برای تهران و مراکز استان ها با اجرای دقیق مفاد قرارداد وتعهدات طرف اول و دوم صورت می گیرد .نحوه اعطای نمایندگی و ودیعه پرداختی طرف اول در تهران مراکز استان ها شهرستان ها و شهرستان های کوچک شهر های خارج از کشور مشخص گردیده است .

و همچنین نحوه کارکرد نمایندگان در نواحی مختلف شهر تهران و شهرستان های بزرگ مشخص می شود و تمامی اصلاحیه ها با نظرات نمایندگان در طرح در جلسه هیئت مدیره به شور گذاشته شده و تصمیم گیر نهایی شرکت پارس پوشش به نمایندگی آقای سعید گرجی اعلام نظر می شود.

    شرایط اعطای نمایندگی

الف : تمامی خدمات شرکت پارس پوشش اعم از 1- اجرای نانو پارس 2- اجرای آب بندهای موضعی 3- اجرای رنگ های نما همراه  با پوشش های واتر پروف بدون نانو 4- اجرای پوشش های نانو روی سطوح غیر قابل جذب 5- شستشوی نماهای فرسوده به روش نانو بامواد

ا    اعطای نمایندگی در تهران و مراکز استان ها با پرداخت  15/000/000ریال وجه خرید دستگاه و مبلغ 5/000/000ریال بابت کاتالوگ و کارت ویزیت و فروش برند نانو پارس به مبلغ150/000/000 جمعا  170/000/000ریال.

الف : تمامی 5 بند خدمات شرکت پارس پوشش همراه با احیای نماهای فرسوده میراث فرهتگی به روش نانو تکنولوژی .

    اعطای نمایندگی خارج از کشور به صورت شهر به شهر با پرداخت وجه 20/000/000 ریال خرید دستگاه و کاتالوگ کل پرداخت مبلغ220/000/000 ریال می باشد .

الف : نمایندگان خارج از کشورپس از اعطای نمایندگی می بایست تمامی اطلاعات و نحوه عملکرد و دستورالعمل های شرکت را در حوزه های فعالیت خود اجرا نمایند .

ب: برای اجرای اولین پروژه نمایندگی شرکت پارس پوشش در محل پروژه حاضر شده و تا اتمام کار با نماینده محترم همراه است .

ج: چنان چه نماینده محترم بابت پروژه دیگر از شرکت یا عوامل آن دعوت به عمل آورد ، تمامی این هزینه ها اعم از ایاب و ذهاب و سکونت و مخارج معمول سفر به عهده نماینده محترم می باشد .

    فروش محصولات نانو از طرف نمایندگان به اشخاص و شرکت ها به نحو زیر است :

الف : محصولات نانو پارس مختص نمایندگان بوده و جز مواردی که شرکت اعلام می کند هیچ نماینده ای در هیچ نقطه ای از کشور نباید این محصولات را به فروش برساند .

دلایل مهم :

    نمایندگان می توانند در بخش تبلیغات شهری ، روزنامه ای ، اینترنتی و رسانه ای (صدا و سیما) فعال باشند و قبل از انجام هر تبلیغی شرکت پارس پوشش را در جریان نوع تبلیغات و مضمون آن قرار دهند .

چنان چه هر کدام از دوستان دست به اقدام تبلیغاتی بزنند که باعث پایین آمدن اعتبار شرکت و کندی در کار بقیه نمایندگان شوندبا آن برخورد قانونی خواهد شد .

    حق و حقوق تمامی نمایندگان محترم و تمام اطلاعات آنها نزد شرکت پارس پوشش محفوظ می ماند . نمایندگان برای ارتقاء سطح کیفی کار خود می توانند با هم تعامل داشته باشند و از اطلاعات یکدیگر در خصوص اجرای کارها نحوه عملکرد مواد مذاکره و تبادل اطلاعات داشته باشند .

    شرکت پارس پوشش در ساعات اداری و بعضاً در موارد ضروری در ساعات غیر اداری با شماره تلفن های دفتر اصفهان 44300520-021 آقای سعید گرجی 09128886350  جوابگوی نمایندگان محترم می باشد.

چنان چه نماینده ای کاری در حوزه نماینده دیگر یا شهرستان دیگری گرفت باید از طریق پارس پوشش با نماینده آن شهر یا شهرستان وارد مذاکره گردد . نحوه اجرای کار با توافق طرفین انجام می گیرد.

چنان چه نماینده ای در شهر یا شهرستانی کار گرفت که شرکت در آن نقطه هیچ نماینده ای ندارد نماینده محترم می بایست پس از اعلام و توافق کار انجام دهد .

6- هزینه های پرداخت کلی بیمه کیفیت محصول به عهده شرکت پارس پوشش می باشد . این بیمه نامه در 4 برگ تهیه شده ( برگ اول مشتری ، برگ دوم شرکت بیمه گر ، برگ سوم شرکت بیمه گرا و برگ چهارم شرکت پارس پوشش )

تعهد شرکت  بیمه در حد هرمتر مربع 000/80ریال و 7 سال ضمانت بیمه ایران می باشند .

بیمه شامل خدمات دیگرمانند شستوشو و ... نمی شود .

7-اطلاعات فنی می بایست از شرکت پارس پوشش دریافت شود و نماینده محترم نمی بایست طبق نظرات و علایق شخصی بابت پوشش های نانو و مواد تولیدی شرکت تصمیم گیری و اظهار نظر کنند . چه بسا این توضیحات بی مورد و غیرفنی بعداً باعث تضعیف در روند کار آن نماینده محترم شود .بنابراین دوستان محترم از اظهار نظر در مورد نانو سیلیکون ها و سایر مواردی که اطلاعات کافی ندارند بپرهیزند .

8- نمایندگان محترم اطلاع داشته باشند به طور مستقیم این شرکت بیش از 200000 متر مربع پوشش های نانو و شستشوی نماهای جدید و قدیمی و میراث فرهنگی  با قدمت  1000 سال انجام داده و تا کنون هیچ ادعایی مبنی بر تولید و فروش مواد نانو از طرف هیچ شرکت داخلی و خارجی نداشته ایم و این باعث افتخار ما و شماست .

9- شرکت پارس پوشش همواره در پی تولید و ساخت مواد  جدید تر و به روز کردن تکنولوژی می باشند که باعث سربلندی نمایندگان و مشتریان محترم می شود و سطح ارتقای کیفیت و بیمه نامه و مدارک مستند و علمی برای پیشبرد کارهای از برنامه های جامع و پیش بینی شده این شرکت می باشد.

تکمیل فرم اخذ نمایندگی